(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Заходи

ЗБОРИ АУДИТОРIВ КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ

Провiднi аудитори компанii "АУДИТ -ОПТIМ" взяли участь у Загальних зборах Київського регiонального вiддiлення Спiлки аудиторiв України, якi вiдбулися 11 квітня 2018 року.

Провiднi аудитори компанii "АУДИТ -ОПТIМ" взяли участь у Загальних зборах Київського регiонального вiддiлення Спiлки аудиторiв України, якi вiдбулися 11 квітня 2018 року.

Перед початком зборів відбувся круглий стіл на тему «Розкриття ключових питань аудиту. Перша практика застосування в Україні Міжнародних стандартів аудиту впроваджених у 2017 році».

Спікерами круглого столу (Гаєвська Н., Гавриш В., Рогозний С., Суворов О.) були висвітлені питання ідентифікації ключових питань аудиту та досвід перших застосувань МСА 701.

Загальна кількість членів КТВ ВПГО «САУ» станом на 11.04.2018 становить 307 осіб.

Більшістю зареєстрованих на зборах членів ВПГО "САУ" були прийняті рішення щодо висування на з'їзді ВПГО "САУ" кандидатур до складу:

Ради Аудиторської палати України:

 • Бондар Валерій Петрович
 • Зосімов Іван Михайлович
 • Мніщенко Володимир Миколайович
 • Трушкевич Тетяна Миколаївна
 • Хуторний Дмитро Володимирович

Ради нагляду за аудиторською діяльністю:

 • Левченко Валентина Петрівна
 • Ричаківська Віра Іванівна (Віра Ричаківська)

Атестаційної комісії:

 • Величко Олена Георгіївна

У ході Зборів були обранi делегати з’їзду ВПГО «САУ», який відбудеться 01 червня 2018 року.

Також, присутні на зборах аудитори мали змогу отримати членські квитки нового зразка.

Правління КТВ ВПГО "САУ" вдячне всім членам, які в таку гарячу пору знайшли час та прийшли на збори.

Детальніше

ЗУСТРІЧ В ОФІСІ СВІТОВОГО БАНКУ

29-30 листопада 2017 року в офiсi Свiтового Банку відбувся КРУГЛИЙ СТІЛ з громадськими органiзацiями аудиторів та професійних бухгалтерів України. Директор АФ «АУДИТ-ОПТІМ» Тетяна Трушкевич взяла участь в засіданні Круглого столу, де вона представляла Комісію зі зв'язків із громадськістю та інформаційного забезпечення Ради ВПГО «СПІЛКА АУДИТОРІВ УКРАЇНИ».

 

Тема круглого столу:

ШЛЯХИ КОНСОЛІДАЦІЇ ПРОФЕСІЇ ТА РОЗРОБКА ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ  ДЛЯ ОБ'ЄДНАННЯ.

Учасниками Круглого столу були представники  Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ) та Всеукраїнської професійної громадської організації «СПІЛКА АУДИТОРІВ УКРАЇНИ»(ВПГО САУ). Учасники круглого столу  заслухали доповідь експерта Центру реформ фінансової звітності (Відень) Світового Банку пана Джона Ходжа.

Джон Ходж у своїй доповіді розкрив  перспективи співробітництва між провідними органами бухгалтерського обліку з метою подальшого розвитку, підтримки і уніфікації високоякісних професійних стандартів бухгалтерського обліку, відображених в окремих кваліфікаціях . Джон Ходж  розповів  як  професійні організації бухгалтерів беруть участь у вирішенні проблем, пов'язаних з глобалізацією, і  питаннях задоволення потреб різних зацікавлених сторін.

Це включає в себе інтернаціоналізацію і узгодження результатів освіти для тих органів, які схильні до глобалізації і змінюють очікування громадськості, зберігаючи при цьому сильні сторони місцевих освітніх структур, кваліфікацій і позначень.

Після доповіді відбулась жвава дискусія та обговорення перспектив співпраці українських громадських організацій з  європейськими колегами .
 
У заходi вiд САУ взяли участь:

 • Президент ВПГО САУ: Н.Гаевська,
 • члени Ради ВПГО САУ:  В.Лiсiна, Т.Трушкевич,
 • виконавчий директор ВПГО САУ: В.Левченко

 

Детальніше

Контроль якості аудиторських послуг

З метою підтримання професійних знань на належному рівні постійну підготовку проходять не лише сертифіковані аудитори, а також і помічники аудиторів, експерти з бухгалтерського обліку, податкові консультанти АФ "Аудит-Оптім".

Контроль якості аудиторських послуг - це процес, який підлягає постійному моніторингу, відповідальності та удосконаленню, адже одним з основних показників роботи аудиторів є визнання якості аудиторських послуг вищим контролюючим органом.

Кожний спеціаліст в АФ "АУДИТ-ОПТІМ" свідомий того, що він робить спільну справу, працює в команді, й що від його сумління залежить не лише кінцевий результат по кожному окремому проекту, але також і успішне професійне майбутнє аудиторської компанії в цілому.

З метою підтримання професійних знань на належному рівні постійну підготовку проходять не лише сертифіковані аудитори, а також і помічники аудиторів, експерти з бухгалтерського обліку, податкові консультанти - тому що якість їхньої праці  є складовою загального професійного рівня компанії "АУДИТ-ОПТІМ".

На цьому тижні наші фахівці проходять щорічне удосконалення професійних знань аудиторів за 2017 рік за наступними програмами:

 • «Організація і методика контролю якості послуг фірм, що виконують аудити та огляди фінансової звітності, а також завдання з надання впевненості і супутні послуги»
 • «Практичні аспекти застосування норм Податкового кодексу України при виконанні аудиторських завдань».

Лекторський склад на цей раз перевершив усі наші сподівання:

 • Гаєвській Олексій
 • Ніколаєва Олена
 • Кондратьєв Михаїл

Отже, наші фахівці отримують цінні знання від визнаних професіоналів, за що їм велика подяка!

Також приємно зазначити, що організація навчального процесу у ВНЗПО "СТАТУС" як і раніше лишається на високому рівні.

Детальніше

Сторінка 1 із 3

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

 • Ідентифікаційний код:  21613474
 • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
 • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
 • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
 • Режим роботи:  9-18 год. без перерви